Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 69

Unbekannt

Unbekannt - Velikono?ní aukce

(Italienisch, 19. Jhdt.) "Der Golf von Neapel" rückseitig betitelt: "Napoli", Gouache auf Papier, ca. 23 x 31 cm, mit gemaltem Passepartoutrahmen Ruf 280

Expert: Richard Krautgartner Richard Krautgartner
+43-662-87 16 71-24

26.03.2013 - 14:00

Dosažená cena: **
Odhadní cena:
EUR 400,- do EUR 600,-
Vyvolávací cena:
EUR 280,-

Unbekannt

+43-662-87 16 71-24

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Velikono?ní aukce
Datum: 26.03.2013 - 14:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 13.03. - 26.03.2013