Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 234

"Kälbchen", Fa. Keramos, Wien, 20. Jhdt.

"Kälbchen", Fa. Keramos, Wien, 20. Jhdt. - Um?ní, starožitnosti, šperky – Salzburg

Entwurf Eduard Klablena um 1930, Steingut, färbig staffiert, schwarze Bodenmarke, Modellnummer 539/R, Höhe ca. 12 cm Ruf 160

Expert: Richard Krautgartner

01.03.2013 - 14:00

Dosažená cena: **
Odhadní cena:
EUR 220,- do EUR 260,-

Expert: Richard Krautgartner

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Um?ní, starožitnosti, šperky – Salzburg
Datum: 01.03.2013 - 14:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 22.02. - 01.03.2013