Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 225

"Trab", Augarten, Wien, 20. Jhdt.

"Trab", Augarten, Wien, 20. Jhdt. - Um?ní, starožitnosti, šperky – Salzburg

Entwurf Prof. Albin Döbrich, um 1925, Porzellan, weiß glasiert, unterglasurblaue Firmenmarke, Modellnr. 1592, Höhe ca. 24 cm Ruf 280

Expert: Margit Palka

01.03.2013 - 14:00

Dosažená cena: **
EUR 350,-
Odhadní cena:
EUR 360,- do EUR 500,-

Expert: Margit Palka

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Um?ní, starožitnosti, šperky – Salzburg
Datum: 01.03.2013 - 14:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 22.02. - 01.03.2013