Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 122 #

Hermann Herzog

Hermann Herzog - Ölgemälde und Aquarelle des 19. Jahrhunderts

(Bremen 1832-1932) Coastal Landscape with Fishermen, signed H. Herzog, oil on canvas, 68 x 93.5 cm, framed, craquelure, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

13.03.2013 - 14:00

Odhadní cena:
EUR 6.000,- do EUR 8.000,-

Hermann Herzog

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Ölgemälde und Aquarelle des 19. Jahrhunderts
Datum: 13.03.2013 - 14:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 07.03. - 13.03.2013