Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 74

Caroline *

Caroline * - Um?ní, starožitnosti, šperky

(Graz 1940 geb.) "Ohne Titel", signiert Caroline, datiert 75, Mischtechnik auf Papier, 38 x 28,5 cm, gerahmt, verglast

Expert: Christian Tschuk Christian Tschuk

06.02.2013 - 14:00

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Caroline *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Um?ní, starožitnosti, šperky
Datum: 06.02.2013 - 14:00
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: 30.01. - 06.02.2013