Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 66

Aquarellist um 1900

Aquarellist um 1900 - Kunst, Antiquitäten und Schmuck

"Tirol Längenfeld", schwer leserlich signiert, datiert 14.11.1912, Aquarell auf Papier, 18 x 12 cm, gerahmt

Expert: Christian Tschuk Christian Tschuk

06.02.2013 - 14:00

Vyvolávací cena:

Aquarellist um 1900

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 06.02.2013 - 14:00
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: 30.01. - 06.02.2013