Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7000

Felix Albrecht HARTA *

Felix Albrecht HARTA * - Kunst, Antiquitäten und Schmuck

(Budapest 1884 - 1967 Salzburg) "Festung Hohensalzburg von Südosten" rechts unten signiert Harta, Tuschpinselzeichnung auf Papier, ca. 29 x 38 cm, Passep., verglast, gerahmt, gebräunt SW 700 - 900

Expert: Schätzmeister Gerhard Gafko Schätzmeister Gerhard Gafko

21.02.2013 - 14:00

Vyvolávací cena:
EUR 320,-

Felix Albrecht HARTA *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 21.02.2013 - 14:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 15.02. - 21.02.2013