Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7000

Aufsatz eines Bauernbettes, datiert 1743

Aufsatz eines Bauernbettes, datiert 1743 - Um?ní, starožitnosti, šperky

Nadelholz, geschweift gesägt, polychrom bemalt, in Kartusche Blumenvase mit Besitzermonogramm M. G., Höhe ca. 80 cm, beschädigt

Expert: Richard Krautgartner Richard Krautgartner
+43-662-87 16 71-24

21.02.2013 - 14:00

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

+43-662-87 16 71-24

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Um?ní, starožitnosti, šperky
Datum: 21.02.2013 - 14:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 15.02. - 21.02.2013