Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 9999

Fritz Kraml

* (Vöcklabruck 1916-1988) Betitelt "An der Aschach", unten signiert F. Kraml, Aquarell auf Papier, ca. 27 x 39 cm, Passepartout, verglast, gerahmt, Passepartout stockfleckig

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

20.02.2013 - 14:00

Vyvolávací cena:
EUR 90,-

Fritz Kraml

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Um?ní, starožitnosti, šperky
Datum: 20.02.2013 - 14:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 11.02. - 20.02.2013