Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 9999

Robert Kasimir *

(Wien 1914-2002) "Wiener Stadtmotiv", unten signiert Robert Kasimir, Radierung in Farbe, Blattgröße ca. 61 x 41 cm, verglast, gerahmt

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

20.02.2013 - 14:00

Dosažená cena: **
EUR 130,-
Vyvolávací cena:

Robert Kasimir *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Um?ní, starožitnosti, šperky
Datum: 20.02.2013 - 14:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 11.02. - 20.02.2013