Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 9999

Josef Fischnaller *

(Pfeffersberg/Südtirol 1927- 2006 Linz) Betitelt "Narr, Tod und ich", rechts unten signiert und datiert Fischnaller (19)80, nummeriert 5/7, Lithografie, ca. 50 x 40 cm, Passepartout, verglast, gerahmt

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

20.02.2013 - 14:00

Vyvolávací cena:

Josef Fischnaller *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Um?ní, starožitnosti, šperky
Datum: 20.02.2013 - 14:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 11.02. - 20.02.2013