Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 9999

Berta Nepomucky um 1891

Berta Nepomucky um 1891 - Um?ní, starožitnosti, šperky

"Rehbockhaupt", rechts unten signiert und datiert Berta Nepomucky, Öl auf Leinwand, doubliert, ca. 56 x 39 cm, gerahmt, Rahmen etwas beschädigt

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

20.02.2013 - 14:00

Vyvolávací cena:

Berta Nepomucky um 1891

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Um?ní, starožitnosti, šperky
Datum: 20.02.2013 - 14:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 11.02. - 20.02.2013