Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 9999

Max Angerer *

Max Angerer * - Um?ní, starožitnosti, šperky

(Schwaz/Tirol 1877-1955) "Bergsee", unten signiert Max Angerer, Öl auf Leinwand, ca. 42 x 58 cm, gerahmt, Rahmen etwas beschädigt

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

20.02.2013 - 14:00

Vyvolávací cena:

Max Angerer *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Um?ní, starožitnosti, šperky
Datum: 20.02.2013 - 14:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 11.02. - 20.02.2013