Čís. položky 9999

Erhard Amadeus Dier *

Erhard Amadeus Dier * - Um?ní, starožitnosti, šperky

(Wien 1893-1969 Klosterneuburg) "Ein treuer Freund", links unten signiert E Amadeus, Aquarell, ca. 26 x 24 cm, Glas, gerahmt, Rahmen beschädigt

Expert: Heinrich Thurnhofer

20.02.2013 - 14:00

Vyvolávací cena:

Erhard Amadeus Dier *

Expert: Heinrich Thurnhofer

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Um?ní, starožitnosti, šperky
Datum: 20.02.2013 - 14:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 11.02. - 20.02.2013