Čís. položky 9999

Gottfried Kumpf *

Gottfried Kumpf * - Um?ní, starožitnosti, šperky

(Annaberg/Salzburg 1930 geb.) 2 Bilder "Schach dem König, Der Freibauer", rechts unten signiert Kumpf, Lithografie in Farbe, Passepartoutausschnitt ca. 22 x 20 cm, verglast, gerahmt

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

20.02.2013 - 14:00

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Gottfried Kumpf *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Um?ní, starožitnosti, šperky
Datum: 20.02.2013 - 14:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 11.02. - 20.02.2013