Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 9999

Josef Bramer *

Josef Bramer * - Um?ní, starožitnosti, šperky

(Wien 1948 geb.) "Baum", rechts unten signiert J. Bramer E. d. A., Radierung in Farbe, Blattgröße ca. 65 x 50 cm, verglast, gerahmt

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

20.02.2013 - 14:00

Vyvolávací cena:

Josef Bramer *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Um?ní, starožitnosti, šperky
Datum: 20.02.2013 - 14:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 11.02. - 20.02.2013