Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7000

Konvolut von 5 Jagdszenen, Löwenjagd, Bärenkampf etc.

nach Gemälden deutscher Galerien, Stahlstiche, Mitte 19. Jhdt., teils leicht gebräunt, Passepartout, verglast, gerahmt (Ko)

Expert: Schätzmeister Richard Krautgartner Schätzmeister Richard Krautgartner

14.02.2013 - 14:00

Vyvolávací cena:

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Um?ní, starožitnosti, šperky
Datum: 14.02.2013 - 14:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 08.02. - 14.02.2013