Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7000

Seidenbild, 20. Jhdt.

Seidenbild, 20. Jhdt. - Um?ní, starožitnosti, šperky

"Ruder-Regatta" Seide, teils bestickt, Bildausschnitt ca. 5 x 15 cm, Passepartout, verglast, gerahmt

Expert: Richard Krautgartner Richard Krautgartner
+43-662-87 16 71-24

07.02.2013 - 14:00

Vyvolávací cena:

Seidenbild, 20. Jhdt.

+43-662-87 16 71-24

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Um?ní, starožitnosti, šperky
Datum: 07.02.2013 - 14:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 01.02. - 07.02.2013