Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7000

Vase, 1. Drittel 20. Jhdt.

Vase, 1. Drittel 20. Jhdt. - Um?ní, starožitnosti, šperky

farbloses Glas, Wildrosenblüten in Emailmalerei und Gold, goldgerändert, Höhe ca. 40,5 cm, Kratzspuren, berieben

Expert: Gerhard Gafko

07.02.2013 - 14:00

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Vase, 1. Drittel 20. Jhdt.

Expert: Gerhard Gafko

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Um?ní, starožitnosti, šperky
Datum: 07.02.2013 - 14:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 01.02. - 07.02.2013