Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7000

Walzenkrug

Walzenkrug - Um?ní, starožitnosti, šperky

Fayence, weiße Zinnglasur, später bemalt mit Mühlrad und Ornamentdekor Zinndeckelmontierung mit Medaillon und Kugeldrücker, monogrammiert: A. M. Z., Zinnstandring, Höhe ca. 25 cm, restauriert, Farbfehlstellen

Expert: Margit Palka

07.02.2013 - 14:00

Vyvolávací cena:

Walzenkrug

Expert: Margit Palka

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Um?ní, starožitnosti, šperky
Datum: 07.02.2013 - 14:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 01.02. - 07.02.2013