Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 9999

Joan Anacker

Joan Anacker - Kunst, Antiquitäten und Schmuck

(Deutschland 1878-1955) "Gebirgslandschaft", links unten signiert Joan Anacker, Öl/Platte, ca. 79 x 100 cm, gerahmt, Rahmen beschädigt

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

06.02.2013 - 14:00

Vyvolávací cena:

Joan Anacker

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 06.02.2013 - 14:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 28.01. - 06.02.2013