Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7306

Kaminverkleidung,

Kaminverkleidung, - Nábytek, koberce

19. Jh., grauer Marmor mit verschiedenfarbiger Marmoreinlage, tw. profiliert gearbeitet, muschelförmig und volutenartig behauenes Querstück, 85 x 168 x 31 cm, Alters- und Gebrauchsspuren, geringfügig ausgeschartet. (MIN)

Expert: Günther Minichreiter Günther Minichreiter

04.02.2013 - 14:00

Vyvolávací cena:
EUR 4.500,-

Kaminverkleidung,

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00
moebel@dorotheum.at

Aukce: Nábytek, koberce
Datum: 04.02.2013 - 14:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 30.01. - 04.02.2013