Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7904

Alexander Josef Kostka *

Alexander Josef Kostka * - Bilder Varia

(Wien 1879-1961) Laurenzerberg gegen Schwedenbrücke Wien I, betitelt, signiert Kostka, Aquarell auf Papier, 21 x 14 cm, Passep., gerahmt, (Hu)

Expert: Dr. Brigitte Huck Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378

27.02.2013 - 14:00

Vyvolávací cena:

Alexander Josef Kostka *

+43-1-515 60-378

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder Varia
Datum: 27.02.2013 - 14:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 22.02. - 27.02.2013