Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7901

Josef Thoma

Josef Thoma - Obrazy

(Wien 1828-1899) Blick auf ein Bergkirchlein, signiert J Thoma (ligiert), undeutlich bezeichnet und datiert, Öl auf Leinwand, 74 x 100,5 cm, gerahmt, (W)

Expert: Dr. Christl Wolf Dr. Christl Wolf
+43-1-515 60-377

27.02.2013 - 14:00

Vyvolávací cena:
EUR 750,-

Josef Thoma

+43-1-515 60-377

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Obrazy
Datum: 27.02.2013 - 14:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 22.02. - 27.02.2013