Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7905

Johann Matthias Ranftl

Johann Matthias Ranftl - Obrazy

(Wien 1805-1854) Streunender Hund, signiert u. datiert Ranftl 1851, Aquarell auf Papier, 37 x 45 cm, gerahmt, l. gebräunt, (Hu)

Expert: Dr. Brigitte Huck Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378

20.02.2013 - 14:00

Vyvolávací cena:
EUR 700,-

Johann Matthias Ranftl

+43-1-515 60-378

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Obrazy
Datum: 20.02.2013 - 14:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 15.02. - 20.02.2013