Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7901

Peter Paul Rubens, Nachahmer

Peter Paul Rubens, Nachahmer - Bilder Varia

Selbstbildnis des Künstlers, Öl auf Leinwand, 82 x 59 cm, gerahmt,(GS)

Nach dem 1623 entstandenen Selbstbildnis in Windsor Castle.

Expert: Dr. Alexander Strasoldo Dr. Alexander Strasoldo
+43 1 515 60 312

oldmasters@dorotheum.com

20.02.2013 - 14:00

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Peter Paul Rubens, Nachahmer

+43 1 515 60 312

oldmasters@dorotheum.com

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder Varia
Datum: 20.02.2013 - 14:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 15.02. - 20.02.2013