Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7901

Anton Hlavacek

Anton Hlavacek - Obrazy

(Wien 1842-1926) Gebirgslandschaft mit Wanderern, signiert, datiert Ant. Hlawacek 1884, Öl auf Leinwand, 41 x 51,5 cm, gerahmt,(Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

20.02.2013 - 14:00

Dosažená cena: **
EUR 700,-
Vyvolávací cena:
EUR 700,-

Anton Hlavacek

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Obrazy
Datum: 20.02.2013 - 14:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 15.02. - 20.02.2013