Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7906

Victor Szabadfy *

Victor Szabadfy * - Obrazy

(um 1900) Dorfstraße, signiert Viktor Szabadfy, Aquarell auf Papier,17 x 24 cm, Passep., gerahmt, (Hu)

Expert: Dr. Brigitte Huck Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378

13.02.2013 - 14:00

Vyvolávací cena:

Victor Szabadfy *

+43-1-515 60-378

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Obrazy
Datum: 13.02.2013 - 14:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 08.02. - 13.02.2013