Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7905

Joszef Senyei *

Joszef Senyei * - Obrazy

(Budapest 1895-1944) Winter am See, signiert, datiert, bezeichnet Senyei, Suomi Tampere 1936,Öl auf Holz, 29,5 x 35 cm, gerahmt, (Rei)

Gegenstück zu 138-49067/2

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

06.02.2013 - 14:00

Vyvolávací cena:

Joszef Senyei *

Gegenstück zu 138-49067/2

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Obrazy
Datum: 06.02.2013 - 14:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 30.01. - 06.02.2013