Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7001

Wolfgang Hutter *

(Wien 1928 geb.) ohne Titel, Lithographie in Farbe, signiert Hutter 74 Nr. J 1/30 in Passep. gerahmt fleckig

Expert: Gerhard Jirak Gerhard Jirak

13.02.2013 - 14:00

Vyvolávací cena:

Wolfgang Hutter *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Um?ní a starožitnosti
Datum: 13.02.2013 - 14:00
Místo konání aukce: Wien | Favoriten
Prohlídka: 02.02. - 13.02.2013