Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7068

Mariazeller Gnadenmadonna,

Mariazeller Gnadenmadonna, - Antiquitäten & Bilder

19. Jh., Holz, polychrom gefasst, Höhe 28 cm, Fassungsschäden, (MC)

Expert: Christine Masser Christine Masser
+43-1-515 60-331

christine.masser@dorotheum.at

29.01.2013 - 14:00

Vyvolávací cena:

Mariazeller Gnadenmadonna,

+43-1-515 60-331

christine.masser@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Antiquitäten & Bilder
Datum: 29.01.2013 - 14:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 25.01. - 29.01.2013