Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-034747/0037

Rudolf Dimai *

(Innsbruck 1899-1986 Salzburg) Am Markt, signiert unten rechts: Dimai, Tusche auf Papier, Darstellungsgröße ca. 22 x 31 cm, Passepartout, verglast, gerahmt

Expert: Richard Krautgartner Richard Krautgartner
+43-662-87 16 71-24

richard.krautgartner@dorotheum.at

14.09.2017 - 15:37

Vyvolávací cena:

Rudolf Dimai *

+43-662-87 16 71-24

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Datum: 14.09.2017 - 15:37
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 08.09. - 14.09.2017