Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-035037/0011

Monogrammist S. K.

(Österreichisch, 20. Jahrhundert) Blick auf die Burg Hohensalzburg von Aigen aus gesehen, monogrammiert unten rechts: S. K., Aquarell auf Papier, sichtbare Blattgröße ca. 30 x 41 cm, Passepartout, verglast, gerahmt

Expert: Richard Krautgartner Richard Krautgartner
+43-662-87 16 71-24

14.09.2017 - 15:50

Vyvolávací cena:

Monogrammist S. K.

+43-662-87 16 71-24

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Datum: 14.09.2017 - 15:50
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 08.09. - 14.09.2017