Čís. položky 195-035143/0018

Aquirax Uno

Aquirax Uno - Klenoty, umění a starožitnosti

(1934 geb.) zugeschrieben Marie im Pelz, signiert unten rechts: Aquirax, beschriftet und (tlw. japanisch) datiert: Shuji Terayama 8. 11. '69, Skizzenzeichnung, Filzstift/Aquarell auf braunem Papier, ca. 35 x 24 cm, verglast, gerahmt

Expert: Schätzmeister Gerhard Gafko Schätzmeister Gerhard Gafko

14.09.2017 - 16:04

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Aquirax Uno

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Typ aukce: Online aukce
Datum: 14.09.2017 - 16:04
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 08.09. - 14.09.2017