Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-034940/0011

J. Hell

(Maler des 20. Jahrhunderts) Blick auf die Fraueninsel im Chiemsee, signiert unten links: J. Hell?, Öl auf Leinwand, ca. 20 x 18 cm, gerahmt

Expert: Richard Krautgartner Richard Krautgartner
+43-662-87 16 71-24

14.09.2017 - 16:05

Vyvolávací cena:

J. Hell

+43-662-87 16 71-24

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Datum: 14.09.2017 - 16:05
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 08.09. - 14.09.2017