Adolf Kaufmann
(Troppau 1848-1916 Wien) Zwei Rehe in sonnendurchfluteter Winterlandschaft, signiert unten rechts mit dem Pseudonym: A. Papauschek, Öl auf Holz, ca. 31 x 15 cm, gerahmt
Expert: Schätzmeister Richard Krautgartner
14.09.2017 - 16:08
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Adolf Kaufmann
Aukce: | Klenoty, umění a starožitnosti |
Datum: | 14.09.2017 - 16:08 |
Prohlídka: | 08.09. - 14.09.2017 |
Další objekty umělce
Cena:
EUR 1.930,- -
Vyvolávací cena: