Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 155

Brillantdamenring

Brillantdamenring - Um?ní, starožitnosti, šperky

Platin 950, Altschliffbrillant ca.0,75 ct, Altschliffbrillanten und -diamanten zus. ca. 1,40 ct, RW58, 14,1 g, Mittelstein etwas locker, Ringschiene gelöttetøP14

Expert: Wolfgang Tober Wolfgang Tober
+43-2742-353 425

wolfgang.tober@dorotheum.at

04.10.2012 - 16:00

Vyvolávací cena:
EUR 850,-

Brillantdamenring

+43-2742-353 425

wolfgang.tober@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
st.poelten@dorotheum.at

+43 2742 35 34 25
Aukce: Um?ní, starožitnosti, šperky
Datum: 04.10.2012 - 16:00
Místo konání aukce: St. Pölten
Prohlídka: 20.09. - 03.10.2012