Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-035661/0020

Aschenbecher "Nancy", Lalique, 2. Hälfte 20. Jhdt.

farbloses, formgepresstes Glas, teils mattiert, Boden bezeichnet Lalique France, ca.21,5 x 18 cm, Gebrauchsspuren

Expert: Gerhard Gafko

14.09.2017 - 16:11

Vyvolávací cena:
EUR 80,-

Expert: Gerhard Gafko

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Schmuck, Kunst und Antiquitäten
Datum: 14.09.2017 - 16:11
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 08.09. - 14.09.2017