Louis (Luis) Alton *
(Krumau 1894-1972 Innsbruck) Stubeninterieur mit Wiesenblumen in Vase, signiert unten rechts: L. Alton, Aquarell auf Papier, ca. 20 x 19 cm, verglast, gerahmt
Expert: Schätzmeister Richard Krautgartner
14.09.2017 - 16:18
- Vyvolávací cena:
Louis (Luis) Alton *
Aukce: | Klenoty, umění a starožitnosti |
Datum: | 14.09.2017 - 16:18 |
Prohlídka: | 08.09. - 14.09.2017 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 280,- -
Vyvolávací cena: