Carl von Demelt *
(1913-1988) "Stausee-Drau 2", signiert C. v Demelt, datiert 84, Aquarell auf Papier, Passep.-Ausschnitt 35 x 48 cm, gerahmt, verglast
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
12.09.2012 - 15:00
- Vyvolávací cena:
Carl von Demelt *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Um?ní, starožitnosti, šperky |
Datum: | 12.09.2012 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | 05.09. - 12.09.2012 |