Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-035567/0001

Hanns Kobinger *

(Linz 1892-1974 Gramastetten) Blick auf die Buchbergkirche bei Bischofshofen, signiert, bezeichnet und datiert unten links: H. Kobinger 24.9.1963 Bischofshofen, Mischtechnik auf Papier, ca. 58 x 58,5 cm, beschädigt

Expert: Richard Krautgartner Richard Krautgartner
+43-662-87 16 71-24

richard.krautgartner@dorotheum.at

14.09.2017 - 16:24

Vyvolávací cena:

Hanns Kobinger *

+43-662-87 16 71-24

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Datum: 14.09.2017 - 16:24
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 08.09. - 14.09.2017