Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 9999

Otto Sammer*

Otto Sammer* - Um?ní, starožitnosti, šperky

(Schwabach 1914-2004 Passau) "Am Karussell", links unten signiert und datiert Sammer (19)67, Filzstiftzeichnung auf Papier, ca. 40 x 28 cm, Passepartout, Wechselrahmen

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

26.09.2012 - 15:00

Dosažená cena: **
EUR 95,-
Vyvolávací cena:
EUR 90,-

Otto Sammer*

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Um?ní, starožitnosti, šperky
Datum: 26.09.2012 - 15:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 17.09. - 26.09.2012