Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 9999

Horst Grafleitner*

Horst Grafleitner* - Um?ní, starožitnosti, šperky

(Linz 1939 geb.) Betitelt "Struktur", rechts unten signiert und datiert Grafleitner (19)76, Mischtechnik auf Papier, kaschiert auf Karton, ca. 35 x 50 cm, Passepartout, Wechselrahmen, Glas bestoßen

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

26.09.2012 - 15:00

Vyvolávací cena:

Horst Grafleitner*

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Um?ní, starožitnosti, šperky
Datum: 26.09.2012 - 15:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 17.09. - 26.09.2012