Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 9999

Künstler des 20. Jh.

Künstler des 20. Jh. - Um?ní, starožitnosti, šperky

Ohne Titel, Öl auf Jute, ca. 51 x 65 cm, gerahmt

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

26.09.2012 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 110,-

Künstler des 20. Jh.

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Um?ní, starožitnosti, šperky
Datum: 26.09.2012 - 15:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 17.09. - 26.09.2012