Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7000

Runder Spätbiedermeiertisch um 1850/60

Runder Spätbiedermeiertisch um 1850/60 - Um?ní, starožitnosti, šperky

Nadelholz, Nuss furniert, gedrechseltes Säulenfußgestell, 3-passig geschweift auslaufend, beschädigt

Expert: Richard Krautgartner Richard Krautgartner
+43-662-87 16 71-24

13.09.2012 - 15:00

Vyvolávací cena:

+43-662-87 16 71-24

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Um?ní, starožitnosti, šperky
Datum: 13.09.2012 - 15:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 07.09. - 13.09.2012