Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 9999

Irene Gallwoßus*

Irene Gallwoßus* - Kunst, Antiquitäten und Schmuck

(Neustift, Bez. Rohrbach 1951 geb.) 2 Bilder, ohne Titel, rechts unten signiert und tlw. datiert I. Gallwoßus (19)95, Collage/Leinwand, Acryl/Leinwand, kaschiert auf Platte, ca. 50 x 60 cm, gerahmt

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

12.09.2012 - 15:00

Vyvolávací cena:

Irene Gallwoßus*

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 12.09.2012 - 15:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 03.09. - 12.09.2012