Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 9999

Henry Perrin

Henry Perrin - Um?ní, starožitnosti, šperky

(Maler des 19. Jh.) "Schafherde in Winterlandschaft", rechts unten signiert H. Perrin, Öl auf Leinwand, ca. 90 x 70 cm, gerahmt, Rahmen beschädigt

Expert: Heinrich Thurnhofer

12.09.2012 - 15:00

Vyvolávací cena:

Henry Perrin

Expert: Heinrich Thurnhofer

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Um?ní, starožitnosti, šperky
Datum: 12.09.2012 - 15:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 03.09. - 12.09.2012