Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7000

Josef KUGLER, 20. Jhdt.

Josef KUGLER, 20. Jhdt. - Um?ní, starožitnosti, šperky

"Waldkapelle" unten rechts signiert: Josef Kugler, Öl auf Leinwand, ca. 60 x 80 cm, Rahmen beschädigt

Expert: Gerhard Gafko Gerhard Gafko
+43-662-87 16 71-49

06.09.2012 - 15:00

Vyvolávací cena:

Josef KUGLER, 20. Jhdt.

+43-662-87 16 71-49

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Um?ní, starožitnosti, šperky
Datum: 06.09.2012 - 15:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 31.08. - 06.09.2012