Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7000

WALSH, England(?), 2. Hälfte 20. Jhdt.

WALSH, England(?), 2. Hälfte 20. Jhdt. - Um?ní, starožitnosti, šperky

"Natur-Balance" unten rechts signiert und datiert: (19)70, Acryl auf Holzplatte, ca. 80 x 68 cm, gerahmt

Expert: Gerhard Gafko Gerhard Gafko
+43-662-87 16 71-49

06.09.2012 - 15:00

Vyvolávací cena:

+43-662-87 16 71-49

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Um?ní, starožitnosti, šperky
Datum: 06.09.2012 - 15:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 31.08. - 06.09.2012