Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 56

4 Kuchenformen

4 Kuchenformen - Um?ní, starožitnosti, šperky

mit plastisch getriebenem Früchtedekor, Eisen verzinkt, 1. Drittel 20. Jahrhundert, Alters- und Gebrauchsspuren, tlw. angerostet

Expert: Friedrich Reinbacher

24.09.2012 - 15:00

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

4 Kuchenformen

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Um?ní, starožitnosti, šperky
Datum: 24.09.2012 - 15:00
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: 17.09. - 21.09.2012